• DOLAR
  5,9501
  %0,12
 • EURO
  6,5636
  %0,15
 • ALTIN
  302,12
  %0,60
 • BIST
  7,7725
  %0,01
Üniversitede Blockchain akademisi kurulacak

Üniversitede Blockchain akademisi kurulacak

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren kripto paralar ve bunlara bağlı olarak gelişen birçok sektörü içine alan blockchain üniversitede master programları içerisinde ders olarak okutulacak.

Üniversitede Blockchain Akademisi Kuruluyor

Kripto para terimi ile birlikte birçok sektörde etkili olmaya başlayan blockchain(blokzincir) teknoloji ile ilgili birçok konu İstanbul Aydın Üniversitesi tarafından düzenlenen Blokzincir Teknolojileri Geleceği Nasıl Şekillendirecek adlı konferansta ele alındı. Konferans Blockchain Army adlı firmanın Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erol User’in moderasyonunda yapıldı. Konferansta INFI Firmasının İş Geliştirme Sorumlusu Ronen Boss ile Birleşmiş Milletler (BM) Küresel Blokzincir Danışmanı Prof. Dr. Massimo Buonomo katılımcı olarak katıldılar. Konferansta Blockchain Army adlı firmanın Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Erol User İstanbul Aydın Üniversitesi ile işbirliği yaparak Blockchain Akademisi’nin kurulacağı müjdesini verdi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir