• DOLAR
  5,8890
  %0,55
 • EURO
  6,5329
  %0,05
 • ALTIN
  294,89
  %0,79
 • BIST
  7,6666
  %0,02
Bizim Hastane isimli tiyatro oyunu eğlenceli dakikalar yaşattı

Bizim Hastane isimli tiyatro oyunu eğlenceli dakikalar yaşattı

BİLECİK (İHA) Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Engelliler Derneği ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle tiyatro gösterisi hazırlandı. Metristepe Kültür Merkezinde gerçekleşen ’Bizim Hastane’ isimli oyun vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Bozüyük Engelliler Dayanışma Derneği ve Bozüyük Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle hazırlanan tiyatro gösterisinin eğitmenliğini tiyatro hocası Mert Testere yaptı. Çocuk tiyatrosu olarak hazırlanan oyun Engelliler Derneği kursiyerlerine eğlenceli dakikalar yaşattı. Farkındalık oluşturmak amacıyla hazırlanan tiyatro gösterisi sosyal hayatta bir kez daha engel olmadığını gözler önüne serdiler.

Tiyatro gösterisine, Bozüyük Kent konseyi Başkan vekili Mecit Çakır, Kent konseyi Başkan Yardımcısı Mehmet Erkoç ve Ümit Kök, Bozüyük sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı. Gösterinin ardından Bozüyük Kent Konseyi Başkan vekili Mecit Çakır tarafından tiyatro hocası Mert Testere’ye plaket takdim edildi.

Bozüyük Engelliler Dernek Başkanı İsmail Çelik ise katılım sağlayan herkese teşekkür ederek, tiyatro hocası Mert Testere ve kursiyerleri başarılarından dolayı kutladı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir