• DOLAR
  5,7635
  % -0,11
 • EURO
  6,4297
  % 0,47
 • ALTIN
  282,9559
  % 1,81
 • BIST
  97.149
  % 1,84
Birbirinden Güzel Kediler Yarıştılar

Birbirinden Güzel Kediler Yarıştılar

Yaklaşık 3 ay önce duyurulan ” Sivas’ın incisi seçiliyor ” isimli kedi yarışması bugün büyük ilgiyle yapıldı.

Yarışmaya oldukça ilginin fazla olması ve birbirinden güzel kedilerin rol almasıyla başlangıç gösterdi. Yarışma öncesi kliniğe giden ve yarışmaya katılmak isteyen kedilerin fotoğrafları sosyal mecralarda paylaşıldı. En fazla oyu alan kediler sosyal medya üzerinden finale kalma hakkı kazandılar. Finale kalanlar bugün bir otelde organize edilen yarışma sırasında sahnede yerini aldılar.

Yarışma Biricisi Hitler

5 hakem karşısına çıkan kediler juriler tarafından tek tek incelenerek puanları verildi. Aralarından Erdem Okur’un kedisi Hitler birinci olarak 1 yıl boyunca iç ve dış parazit uygulamasıyla beraber bir yıllıkta mama desteği ödülleri verildi. Erdem Okur açıklama yaparak, kedileri satın almak yerine sahiplenmeye davet etti. Birinciliği beklemediği söyleyen Okur, söyleyecek birşey bulamadığını kedisini çok sevdiğini söyledi. ” Satın Almayın Sahiplenin Diyorum ” diye konuştu.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir