• DOLAR
  5,7385
  %0,07
 • EURO
  6,3949
  %0,18
 • ALTIN
  275,42
  %0,12
 • BIST
  99.785
  %1,94
Binadan kopan sıva parçası otomobilin üzerine düştü

Binadan kopan sıva parçası otomobilin üzerine düştü

Sivas’ta 5 katlı bir binanın en üst katından kopan sıva parçası yol üzerinde park halinde bulunan bir otomobilin üzerine düştü. Sıvanın düşmesi sırasında yoldan geçmekte olan bir kadın ise hafif yaralandı.

Olay 17.30 sıralarında Mehmet Paşa Mahallesi, Saraybosna Caddesi üzerinde meydana geldi. Cadde üzerinde bulunan 5 katlı Can Apartmanı’nın dış kısmındaki cephe sıvası bilinmeyen bir nedenle düştü. Sıva parçası apartman önünde park halinde bulunan bir otomobilin üzerine düştü. Otomobilde maddi hasar oluşurken bu sırada yoldan geçen yaşlı bir kadın da hafif şekilde yaralandı. Yaralanan yaşlı kadının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir