• DOLAR
  5,7838
  %-0,09
 • EURO
  6,4654
  %0,24
 • ALTIN
  273,26
  %-0,12
 • BIST
  7,7961
  %2,13
Mihmandar Projesi’nde yer alan öğrencilerden Hilmi Bilgin’e ziyaret

Mihmandar Projesi’nde yer alan öğrencilerden Hilmi Bilgin’e ziyaret

Mihmandar isimli bir proje kapsamında üniversite öğrencileriyle birlikte kardeş okul olan Başsöğüt Ortaokulu öğrencileri Sivas Belediye Başkanı olan Hilmi Bilgin’i ziyaret ettiler. Deneyimlerini öğrencilerle paylaşan Bilgin; öğrencilerin Mihmandar Projesi çevresindeki çalışmaları hakkında bilgi de aldı.

Mihmandar Projesi kapsamında üniversite öğrencilerinin köyde eğitim gören öğrencilere yönelik olarak geliştirilen bir proje olduğu biliniyor. Bu kapsamda köyde yetişmiş ve bugün itibariyle yönetici konumunda bulunan bireylerin hayat tecrübelerini köy okullarında okuyan öğrencilerle paylaşması hedefleniyor.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin; kendisini ziyarete gelen öğrencilerle yakından ilgilenerek, onlara ve projede yer alan ekibe teşekkür ettiği bildirildi. Bilgin çalışmayı çok önemsediklerini de sözlerine eklerken; öğrencilere de yakından ilgi gösterdi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir