• DOLAR
  5,8949
  %-0,54
 • EURO
  6,5056
  %-0,52
 • ALTIN
  282,76
  %-0,62
 • BIST
  93.981
  %-5,10
Bilgi yarışmasında birinciliği Ulaş aldı

Bilgi yarışmasında birinciliği Ulaş aldı

Camiler ve Din Görevliler Haftası Etkinlikleri kapsamında düzenlenen bilgi yarışmasında dereceye girenler ödüllendirildi.

İl Genelinde düzenlenen bilgi yarışmasında Ulaş İlçesine bağlı Karacalar Köyü Cami İmam Hatibi Ali Cankurt il birincisi oldu. Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde Camiler ve Din Görevliler programında düzenlenen ödül töreninde İl birincisi Ali Cankurt’un hediyesini Ulaş İlçe Müftüsü İzzet Kendir’in elinden aldı. Kendir burada yaptığı açıklamada, “Hafta nedeniyle bir çok etkinlikler yapıldı. Bu kapsamda ilçede yapılan bilgi yarışmasında ilçe birincisi olan hocamız, ilçemizi temsilen il genelinde yarışarak İl birincisi olmuştur. Bu da bizleri gururlandırmıştır. Hocamızın bu başarısı ilçemizdeki diğer hocalarımıza örnek olacak gayretlerini arttıracaktır. Hocamıza bizlere böyle bir sevinci yaşattığı için teşekkür ediyorum” dedi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir