• DOLAR
  5,9193
  %0,02
 • EURO
  6,5675
  %-0,03
 • ALTIN
  297,44
  %-0,06
 • BIST
  7,6995
  %0,00
Yiğidolara 58 bilet kampanyasına Hamza Yerlikaya da katıldı

Yiğidolara 58 bilet kampanyasına Hamza Yerlikaya da katıldı

Süper Lig’in 17 haftasında Sivasspor ile Göztepe arasında oynanacak mücadele öncesinde Sivas Belediye Başkanı tarafından başlatılan 58 Bilet kampanyasına yoğun ilgi devam ediyor.

Sivas Valisi, Sivas eski Ticaret Odası Başkanı, Sivas Cumhuriyet Başsavcısı ve birçok iş adamının katıldığı “Sivasspor’a 58 bilet benden” kampanyasına son olarak Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı olan Sivaslı eski güreşçi Hamza Yerlikaya da dahil oldu.

Sivas Milletvekili Semiha Ekinci tarafından Twitter’da etiketlenen Hamza Yerlikaya bu çağrıya kulak verdi. Semiha Ekinci’yi etiketleyerek “Ne yani biz vermeyelim mi Yiğidolara bilet” şeklinde açıklama yapan Hamza Yerlikaya verdiği destekle Sivaslıların gönlünde yeniden taht kurdu.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir