• DOLAR
  5,9193
  %0,02
 • EURO
  6,5675
  %-0,03
 • ALTIN
  297,44
  %-0,06
 • BIST
  7,6995
  %0,00
Aroune Kone’ye kendisine benzeyen biblo hediye edildi

Aroune Kone’ye kendisine benzeyen biblo hediye edildi

Süper Lig’de fırtına gibi esen Sivasspor’un 36 yaşındaki gol makinesi Aroune Kone’ye bugün tesislerde büyük bir sürpriz yapıldı.

Aroune Kone’nin hayranlarından olan iş adamı Mehmet Gürbüzer, Kone’ye çok benzeyen bir biblo yaparak tesisleri ziyaret etti. Yaptığı bibloyu Kone’ye hediye etmek istediğini söyleyen Gürbüzer’in bu talebi memnuniyetle karşılandı. Sonrasında yıldız oyuncu Aroune Kone’ye tesislerde hediyesi takdim edildi.

Kendisine oldukça benzeyen bibloyu görünce şaşkınlığını gizleyemeyen Kone büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Bu biblonun kendisi için çok güzel bir hatıra olacağını söyleyen Kone, Gürbüzer’e teşekkür etti.

Gürbüzer Biblonun Hikayesini Anlattı

Kone tarafından çok beğenilen biblonun hikayesini de anlatan Mehmet Gürbüzer, bibloyu Sivasspor takımını göz önünde bulundurarak yaptığını, daha sonra bibloyu gösterdiği tüm arkadaşlarının futbolcu figürünü Aroune Kone’ye benzettiklerini duyunca bunu yıldız oyuncuya hediye etmeye karar verdiğini söyledi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir