• DOLAR
  5,9193
  %0,02
 • EURO
  6,5675
  %-0,03
 • ALTIN
  297,44
  %-0,06
 • BIST
  7,6995
  %0,00
Beleş bilet dağıtıyorlar, Sivaslılar ilgi göstermedi

Beleş bilet dağıtıyorlar, Sivaslılar ilgi göstermedi

Sivas Belediye Başkanı ve Vali Salih Ayhan Beleş Bilet dağıtmalarına rağmen Sivaslılardan yeterince ilgi görmedi.

Sivasspor – Göztepe maçı için 58 adet bileti ücretsiz olarak vereceğini açıklayan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin sosyal medya adresi Twitter üzerinden paylaşımını beğenen ve retweet yapan 58 kişiye ücretsiz bilet dağıtacağını söyledi. Bu furyaya ilk destek Sivas Valisi Salih Ayhan’dan geldi.

Sivas Valisi Salih Ayhan’da Twitter hesabından destekte bulundu. Vali Ayhan’ın Twitter hesabında 34900 takipçisi bulunuyor. Paylaşımına destek sadece 1154 takipçisi tarafından geldi. Salih Ayhan’a gelen destek oranı takipçi sayısına göre sadece %3.31’dir.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in Twitter takipçi sayısı 28900 olarak görülüyor. Paylaşımına gelen destek sayısı ise 1157 kişi olarak gözükürken bu oran ise takipçi sayısına göre %4’dür.

Vali ve Belediye Başkanı’nın ücretsiz bilet dağıtmalarına rağmen Sivaslılardan ilgi yok denecek kadar az gözüküyor.

Hilmi Bilgin’in paylaşımı : 

baskanbilet.png (618×542)

Salih Ayhan’ın paylaşımı : 

valibilet.png (605×523)

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir