• DOLAR
  5,7189
  % -0,12
 • EURO
  6,3502
  % -0,23
 • ALTIN
  276,5321
  % -0,35
 • BIST
  95.546
  % -0,51
Belediye Başkanından öğrencilere karne hediyesi

Belediye Başkanından öğrencilere karne hediyesi

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin öğrencilerin bu heyecanını paylaşmak için ilköğretim öğrencilerine luna park bileti hediye edecek.

SİVAS BELEDİYE BAŞKANINDAN ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ

2018-2019 eğitim-öğretim yılının sonuna yaklaşıldığı bu günlerde Sivas’ta öğrencilere karne hediyesi verilmesi için çalışmalar yapılıyor. Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ilköğretim öğrencilerine verilmek üzere 170 bin luna park biletinin karne günü öğrencilere dağıtılmak üzere okul müdürlüklerine ulaştırıldığını belirtti. Çok hızlı bir okul döneminin son günü karne alacak olan öğrencilere tatilde rahatlamaları ve stres atmaları için bu biletlerin dağıtılacağı bildirildi. Bu biletlerin dağıtılması ile çocukların tatile mutlu bir şekilde girmesi hedefleniyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir