• DOLAR
  5,7757
  %-0,86
 • EURO
  6,4233
  %-1,00
 • ALTIN
  276,75
  %-0,96
 • BIST
  94.896
  %0,81
Bebeği olan aileler rahatça tatile çıkabilirler

Bebeği olan aileler rahatça tatile çıkabilirler

Tatile çıkmak isteyen ve küçük çocukları bulunan ailelere Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uz.Dr. Hülya Seçkin gerekli önlemlerin alınması durumunda rahatça tatile çıkabileceklerini söyledi.

BEBEĞİ OLAN AİLELER RAHATÇA TATİLE ÇIKABİLİRLER

Medicana Hastanesi Dr. Hülya Seçkin bebek sahibi olan ailelerin bebekleri için tatil öncesinde ve sonrasında gerekli önlemleri almaları halinde bu tatilin bebeğin gelişimi açısından olumlu olacağını ifade etti. Seçkin bebekler için tatilde gerekli olacak tüm malzemelerin alınarak tatile çıkılmasını tavsiye etti. Ayrıca tatil için gidilen yerlerde bebeğin havuzlarda değil denizde suya girmesinin daha sağlıklı olacağını söyleyen Hülya Seçkin ayrıca bebeğin taşlı alanlarda değil kumsalda vakit geçirmesinin de uygun olacağını ifade etti.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir