• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
BBP’li Aday Ürgüp:’Ben hakkını insanlara vermekten yanayım’

BBP’li Aday Ürgüp:’Ben hakkını insanlara vermekten yanayım’

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp,31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için faaliyetlerini ve tanıtım toplantılarını sürdürüyor. Bu konuyla ilgili birtakım ziyaretlerde bulunan Ürgüp, ‘Ben hakkını insanlara vermekten yanayım’ dedi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp,31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için faaliyetlerini ve tanıtım toplantılarını sürdürüyor. Doğan Ürgüp, bununla ilgili olarak Sivas’ta öğrencilere hizmet sunan bir özel yurtta kadınlar ile kahvaltıda bir araya geldi. Burada seçilmesi takdirde uygulayacağı projeleri anlatan Ürgüp, kadınlardan seçimlerde destek istedi. Ürgüp daha sonra Sivas Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne geçerek Zabıta Müdürü Zekeriya Kayalı ve zabıta personeli ile bir araya geldi.

Zabıta Müdürlüğü ziyaretinde zabıta personelinin sorunlarını dinleyen Ürgüp seçimde onlardan destek isteyerek,”Belediyecilik halka hizmet etmektir. Halka hizmet etmek hakka hizmet etmektir. Hepimiz bir ekmek parası için gayret gösteriyoruz. Belediye başkanlığı ekmek kapısı da değildir. Belediye başkanlığında elde edeceğin kazançtan fazlasını harcamak mecburiyetindesiniz. Sandığa gideceksiniz. Oy vereceksiniz. Herhangi bir partiye ve görüşe sahip olabilirsiniz bu bana göre bir problem değil, inançlarınızda bana göre problem değil, esas olan herkesin aldığı görevi yapmasıdır. Belediye başkanlığı makamı da oy veren veya vermeyen ile bu göreve talip olmamız lazım bende bu şartlarda bu göreve talip oldum. Hepinizin duasını ve desteğini bekliyorum.”dedi.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir