• DOLAR
  5,7189
  % -0,12
 • EURO
  6,3502
  % -0,23
 • ALTIN
  276,5321
  % -0,35
 • BIST
  95.546
  % -0,51
BBP Sivas İlçe Başkanına saldırıda cephaneye ulaşıldı

BBP Sivas İlçe Başkanına saldırıda cephaneye ulaşıldı

Olayın hemen ardından polisin ateş eden kişiyi takip etmeye başladı. Takibin sonunda durdurulan bir aracın içerisinde 10 adet zarar verici nitelikteki bıçak, 6 adet tüfek, 1 adet tabanca ve çok sayıda fişek bulundu.

BBP Sivas İlçe Başkanına saldırıda cephaneye ulaşıldı

Alınan bilgilere göre Sivas’ta Gültepe Mahallesi’nde bulunan BBP Sivas İlçe Başkanı olan Yakup Çoban’ın evine bilinmeyen kişilerce ateş açıldı. Polis olayın hemen ardından takibe başladı. Polis uzun süren takibin ardından 38 LH 237 plakalı ve sürücüsü Y.E. olan araç durduruldu. Araçta yapılan aramada ilk arama sırasında 1 adet tabanca ve 6 adet tüfek ile çok sayıda kullanılmak üzere hazırlanmış fişek bulundu. Sivas İl Emniyet Müdürlüğü tarafından olay ile ilgili inceleme başlatıldı.

 

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir