• DOLAR
  5,8951
  %-0,37
 • EURO
  6,5318
  %0,02
 • ALTIN
  282,42
  %0,24
 • BIST
  94.137
  %-1,18
BBP Sivas Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp Seçim Bürosu Açılışı Yaptı

BBP Sivas Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp Seçim Bürosu Açılışı Yaptı

Sivas Belediye Seçimlerinde en iddialı adaylar arasında yer alan Büyük Birlik Partisi Sivas Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp, kent meydanında partisinin seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı. Açılış programına Doğan Ürgüp’ün yanı sıra; BBP Sivas İl Başkanı Uğur Bulut ve BBP Sivas Belediyesi Meclis Üyesi adayları ve çok sayıda vatandaşlar da katılım sağladı

Şehit Gazeteci İsmail Güneş’in Eşi Açılışta Konuşma Yaptı
Yeni seçim irtibat bürosunu açılışından önce Şehit Gazeteci İsmail Güneş’in eşi Yasemin Güneş; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ederek, açılışa katılım sağlayanlara teşekkür etti.

İrtibat bürosu açılışında bir konuşma yapan Doğan Ürgüp, öncelikle Kadınlar Gününü kutladı. Doğan Ürgüp,” Öncelikle Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun. Burada hanımlar kolu için ayrılmış bulunan projelerimizin de tanıtıldığı seçim komitemizin açılışı için bulunuyoruz. Bir açılış için bu kalabalık çok güzel, teşrif ettiniz hepinize teşekkür ederim. Değerli kardeşlerim hedefimiz Sivas Belediye başkanlığı yarışında belediye başkanlığını kazanıp rahmetli başkanın emaneti olan bu başkanlığı tekrar geri alıp, rahmetli başkana iade etmektir. Bir suikast neticesinde şehit edildiler. Ülke için şehit edildiler. Onların davası şahsi bir dava değildi, Türk milletinin davasıydı. İşte biz burada Türk milletinin davasını Sivas genelinde yürütmeye gayret gösteriyoruz “ dedi.

Program yapılan konuşmalar ardından halk oyunları ekibi gösterisi ve kadınlara Doğan Ürgüp’ün karanfil dağıtmasıyla son buldu.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir