• DOLAR
  5,7189
  % -0,12
 • EURO
  6,3502
  % -0,23
 • ALTIN
  276,5321
  % -0,35
 • BIST
  95.546
  % -0,51
BBP Belediye Başkan adayı Ürgüp esnafla buluştu

BBP Belediye Başkan adayı Ürgüp esnafla buluştu

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp esnafla buluşmasında ‘Sivas İçin Yeniden’ sloganıyla bir kez daha Sivas’ın hizmetine talip olduklarını belirterek bu görevi yerine getirmek için aday olduktan sonra ziyaretler yaparak esnafların ve vatandaşların sorunlarını dinlediklerini ifade etti.

Belediye başkanlığı için yeni bir ekip ve yeni projelerle yola çıktıklarını dile getiren Ürgüp, seçildiklerinde milletin belediye başkanı olacağını ve hizmetlerine kaldığı yerden devam edeceğini, suda indirim yapacaklarını, Sivas’ın gelişmesi ve kalkınması için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Doğan Ürgüp, esnaf buluşmasının ardından esnaf teşkilatı başkan ve yönetim kurulu üyelerinin sorularını cevaplandırdı. Esnaf buluşmasına BBP İl Başkanı Uğur Bulut, İlçe Başkanı Yakup Çoban, belediye meclis üyesi adayları da katıldı.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir