Sivas Haberler

BBP Belediye Başkan adayı Ürgüp esnafla buluştu

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp, şehirdeki esnaf teşkilatı ile bir araya gelerek Sivas için hazırladıkları projeleri anlattı.

BBP Belediye Başkan adayı Ürgüp esnafla buluştu
357 Okundu
06 Mart 2019 - 13:45

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp esnafla buluşmasında ‘Sivas İçin Yeniden’ sloganıyla bir kez daha Sivas’ın hizmetine talip olduklarını belirterek bu görevi yerine getirmek için aday olduktan sonra ziyaretler yaparak esnafların ve vatandaşların sorunlarını dinlediklerini ifade etti.

Belediye başkanlığı için yeni bir ekip ve yeni projelerle yola çıktıklarını dile getiren Ürgüp, seçildiklerinde milletin belediye başkanı olacağını ve hizmetlerine kaldığı yerden devam edeceğini, suda indirim yapacaklarını, Sivas’ın gelişmesi ve kalkınması için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Doğan Ürgüp, esnaf buluşmasının ardından esnaf teşkilatı başkan ve yönetim kurulu üyelerinin sorularını cevaplandırdı. Esnaf buluşmasına BBP İl Başkanı Uğur Bulut, İlçe Başkanı Yakup Çoban, belediye meclis üyesi adayları da katıldı.

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store