• DOLAR
  5,9157
  %-0,19
 • EURO
  6,5224
  %-0,26
 • ALTIN
  284,27
  %-0,09
 • BIST
  95.183
  %1,28
Bayram için otobüs seferleri yeniden düzenlendi

Bayram için otobüs seferleri yeniden düzenlendi

Sivas Belediyesi Kurban Bayram’ında vatandaşlara kolaylık olması için otobüs seferlerinde düzenlemeler yaptı.

BAYRAM İÇİN OTOBÜS SEFERLERİ YENİDEN DÜZENLENDİ

Kurban Bayram’ı dolaysıyla Sivas Belediye vatandaşların hayvan pazarına ve mezarlıklara daha kolay ulaşmalarını sağlamak için yeni otobüs seferleri düzenledi. Hayvan pazarına halk otobüslerinin yanında belediye otobüsü seferleri de eklendi. Ayrıca Yukarı Tekke mezarlığına Yiğitler-Kılavuz araçları arife gününde servis yapacak. Bayramın birinci gününde ise mezarlığa ziyarete gidecek olanlar için Meydan Cami, Ulu Cami ve Paşa Cami önünden bayram namazlarının ardından ücretsiz seferler yapılacak.

Bayramın birinci günü otobüs seferleri 08.30’da başlayıp gece 23.30’a kadar devam edecek. Bayramın diğer günlerinde ise seferler 08.00’de başlayıp 23.30’da sona erecek.
Sıcak ve Soğuk Çermik otobüs seferleri ise bayramın birinci gününde yapılmayacak diğer günler aynı saatlerde yapılacak. Bayram boyunca şehirdeki ücretli olan yol kenarı park alanları ücretsiz olacak.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir