• DOLAR
  5,9257
  %0,15
 • EURO
  6,5433
  %0,20
 • ALTIN
  281,98
  %0,09
 • BIST
  95.258
  %1,36
Bayram alışverişinde sahte kolonyaya dikkat

Bayram alışverişinde sahte kolonyaya dikkat

Kurban Bayramı’na bir gün kala bayram alışverişine çıkanlar kolonya satın alırken sahte kolonyaya dikkat etmeleri konusunda uyarıldı. Kolonya satışı yapan ve 40 yıldır Sivas’ta esnaf olan Reşat Ateş sahte kolonya konusunda vatandaşları uyardı.

BAYRAM ALIŞVERİŞİNDE SAHTE KOLONYAYA DİKKAT

Bayram alışverişine çıkanlar misafirlerine ikram etmek için şeker ve kolonya almak üzere bu alanda üretim yapan yerlere gitmeye başladılar. Alışveriş sırasında sahte kolonya konusunda vatandaşların dikkatli olması istendi. 40 yıldır Sivas’ta kolonya satan Reşat Ateş, kolonya alırken sahte kolonya konusunda ve kalitesiz kolonya konusunda vatandaşları uyardı. Sahte kolonyanın insan bedenine zarar vereceğini tende tahrişe sebep olduğu gibi göze geldiğinde kör olmaya sebep olabileceğini söyleyen Reşat Ateş, bilinen ve kaliteli kolonya alınması gerektiğini ifade etti.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir