• DOLAR
  5,9164
  %-0,03
 • EURO
  6,5666
  %-0,05
 • ALTIN
  296,98
  %-0,22
 • BIST
  7,6947
  %-0,06
Bayburt’lu Vali Salih Ayhan’ın Sivasspor hayranlığı

Bayburt’lu Vali Salih Ayhan’ın Sivasspor hayranlığı

Son günlerde Sivasspor maçları için bedava bilet dağıtması ile ve Sivaspor’a verdiği yoğun destek ile gündeme geldi. Aslen Bayburtlu olan Sivas Valisi Salih Ayhan’ın Sivasspor hayranlığı da herkes tarafından biliniyor.

Kendisi Bayburtlu olan Vali Salih Ayhan’ın Sivasspor’a karşı aşırı bir hayranlığının olduğu herkes tarafından biliniyor. Vali Ayhan Sivasspor’un son maçlarında takıma desteklerini bildirmenin yanında maç için bedava bilet dağıtımına da destek oldu. Ligde liderlik koltuğuna oturan Sivasspor’un son maçında Sivas Valisi Salih Ayhan’ın sosyal medyadan desteklediği kampanya ile son maça bedava bilet kampanyasını desteklemişti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir