• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Başkan Nami Çiftçi: “Gürün’ü güzel yerlere getirmek için çalışacağız”

Başkan Nami Çiftçi: “Gürün’ü güzel yerlere getirmek için çalışacağız”

Sivas Valisi Salih Ayhan, Gürün’ü ve Belediye Başkanı Nami Çiftçi’yi ziyaret etti.

Vali Ayhan, Gürün’de yürütülen çalışma ve projeler hakkında Başkan Çiftçi’den bilgi alarak Başkan Çiftçi’ye yaptıkları çalışmalarında başarılar diledi. Gürün’ü ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali Ayhan ve beraberindekilere teşekkür eden Başkan Nami Çiftçi, yaptıkları çalışmaların Gürün ve Sivas’ın daha güzel günlere taşınması için yapıldığını ifade etti.

Gürün Belediyesi ziyaretinde Sivas Valisi Salih Ayhan’a, Gürün Kaymakamı Reşit Özer Özdemir, Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya eşlik etti.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir