• DOLAR
  5,9257
  %0,15
 • EURO
  6,5433
  %0,20
 • ALTIN
  281,98
  %0,09
 • BIST
  95.258
  %1,36
Başkan Çiftçi açılışta çiğ köfte ikram etti

Başkan Çiftçi açılışta çiğ köfte ikram etti

Gürün Belediye Başkanı Nami Çiftçi ilçe seçim bürosu açılışında vatandaşlara çiğ köfte ikram etti.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Abdullah Çiftçi ve beraberindeki partilerle ilçe seçim bürosuna katılan Başkan Çiftçi açılış vatandaşlara çiğ köfte ikramında bulundu.

Açılışa katılanlara teşekkür eden Başkan Çiftçi,”İlçemizde belediye başkanı olduğum günden bu yana hiç ayrım yapmadan 5 yıl boyunca ilçem ve hemşehrilerime elimizdeki imkanlar doğrultusunda tüm personelimle hizmetin en iyisini vermeye çalıştım. Önümüzdeki seçim sürecinde de inşallah 31 Mart seçimlerinde tekrar belediye başkanı olursam aynı çizgimde sizlere hizmet etmeye devam edeceğim. Hemşehrilerime birinci dönem nasılsam ikinci dönemde de aynı istikrar ve kararla yürüyeceğimin sözünü veriyorum.” dedi.

Seçim bürosu açılışına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir