Sivas Haberler

Basın Açıklamasında Gergin Anlar Yaşandı

Bir şirket tarafından mağdur edildiklerini iddia eden vatandaş basın açıklaması yaptığı sırada olay yerinden geçen bir kişiyle tartışma yaşadı.

Basın Açıklamasında Gergin Anlar Yaşandı
196 Okundu
14 Nisan 2019 - 16:31

Bir şirket tarafından mağdur edildiklerini iddia eden vatandaş basın açıklaması yaptığı sırada olay yerinden geçen bir kişiyle tartışma yaşadı.

Geçtiğimiz yıllarda Yozgat ilinde iflas veren firmanın mağdurları, Sivas Tarihi kent meydanın bir araya gelip basın açıklaması düzenlemek istedi. Mağdurlar adına konuşan derneğin başkanı Bekir Benli açıklama yaptığı sırada olay yerinden geçen Osman Özdemir konuşmaya müdahale ederek Benli’yi yalan söylemekle suçladı. Konuşmasına devam etmek isteyen Benli, Özrdemir ikinci kez müdahale edince ortalık bir anda gerildi. Karşılıklı olarak hakaret ve küfürleşmeler yaşanırken, çevredekiler araya girip olayın daha da büyümesini engelledi.

Özdemir basın açıklamasının yapıldığı alandan uzaklaştırıldı, Benli açıklamasına kaldığı yerden devam etti.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store