• DOLAR
  5,8890
  %0,55
 • EURO
  6,5329
  %0,05
 • ALTIN
  294,89
  %0,79
 • BIST
  7,6666
  %0,02
Başarıya ödül

Başarıya ödül

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) 2019’da Türkiye’de ve Samsun’da sayısal ve eşit ağırlık alanlarında derece elde eden öğrenciler plaketle ödüllendirildi.

Samsun’da öğretmenlerin bir araya gelerek kurmuş olduğu özel öğretim kursu, YKS’de derece yapan öğrencilerine ödül verdi. YKS 2019’da Türkiye’de ve Samsun’da birçok derece elde eden öğrencilerinden sayısal ve eşit ağırlık alanlarında Samsun’da 2., 3. ve 4. olan öğrencilerini ödüllendiren Bilim Formülü Özel Öğretim Kursu Müdürü M. Hakkı Dokumacı, “Bizim bu ülke gençlerine bir sözümüz ve bu millete bir borcumuz var. İlim ve bilgi ışığında yükselen, geleneklerine sahip çıkan ve tüm enerjisini vatanı için harcayacak gençler yetiştirme arzusu taşımaktayız. Tecrübemizle ve enerjimizle başarıyı gelenek haline getirdiğimiz kurumumuzda temel hedefimiz alışkanlık haline getirdiğimiz başarılarımızı daha fazla genç arkadaşımıza ulaştırmak” dedi.

Başarı gösteren öğrenciler, M. Hakkı Dokumacı tarafından plaketle ödüllendirildi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir