• DOLAR
  5,8093
  %0,06
 • EURO
  6,4465
  %0,04
 • ALTIN
  274,92
  %0,55
 • BIST
  7,6574
  %-0,03
Başarılı sporculara Gençlik ve Spor İl Müdürü Ödül Verdi

Başarılı sporculara Gençlik ve Spor İl Müdürü Ödül Verdi

Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç Kırşehir’de yapılan Uluslararası Cumhuriyet Kupası Judo Turnuvası’nda başarılı olan sporcuları makamında kabul ederek ödüllendirdi.

Kırşehir’de yapılan Uluslararası Cumhuriyet Kupası Judo Turnuvası’na Sivas’ı temsilen katılan sporcular aldıkları başarılar sebebiyle Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç tarafından kabul edildi. Ziyarette sporcularla birlikte antrenörleri Bekir Güzelimdağ ve Fatma Güzelimdağ da hazır bulundu. Yapılan ziyarette konuşan antrenör Bekir Güzelimdağ katıldıkları turnuvada Sivas’ı en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi.

Kendilerini ziyaret etmelerinden dolayı memnuniyet duyduğunu söyleyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Erdoğan Tunç başarı gösteren sporcuları da tebrik ederek, onları spor malzemeleriyle ödüllendirdi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir