• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Baraj gölünde ölüm kalım mücadelesi

Baraj gölünde ölüm kalım mücadelesi

Serinlemek için baraj gölüne giren iki kişinin rüzgarın da etkisiyle açığa doğru sürüklenmesi korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Sivas’ta baraj gölünde mahsur kalan iki kişi; köylülerin yoğun uğraşları neticesinde kurtarıldı.

Baraj Gölünde Ölüm Kalım Mücadelesi

Şambrel kullanarak baraj gölüne giren iki kişi, ölümle burun buruna geldi. Sivas Hafik ilçesine bağlı Alanyurt Köyü mevkiinde Pusat Barajı’na serinlemek için giren Fahri Keskin ile Fuat Keskin adındaki iki vatandaş; boğulma tehlikesi atlattı.

Yüzme bilmedikleri halde şambrel kullanarak baraj gölüne giren iki kişi, rüzgarın da etkisiyle açığa doğru sürüklendi. Serinlenmek için baraja giren iki kişi köylülerin yoğun çabasıyla kurtarıldı. İki kişinin imdat seslerini duyan Ömer Çiçek adındaki vatandaş; iki kişiyi de baraj gölünden çıkarmayı başardı.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir