• DOLAR
  5,7713
  %-0,12
 • EURO
  6,3574
  %-0,11
 • ALTIN
  270,54
  %-0,17
 • BIST
  103.972
  %0,83
Banka ATM’sinin Anahtarı Üzerinde Unutuldu

Banka ATM’sinin Anahtarı Üzerinde Unutuldu

Sivas’ta bir bankanın ATM anahtarları banka görevlileri tarafından işlem yapıldıktan sonra ATM üzerinde unutuldu. Durumu fark eden bir vatandaş polise haber verdi.

Banka ATM’sinin Anahtarı Üzerinde Unutuldu

Alınan bilgilere göre Sivas merkezde İnönü Bulvarı üzerinde bulunan bir bankanın ATM’sinden para çekmek üzere gelen Murat Taşkaya adlı vatandaş bankanın ATM’sinin anahtarının üzerinde bırakıldığını fark etti. Taşkaya her hangi bir hırsızlık olayının yaşanmaması için durumu hemen polise haber verdi. ATM’nin önüne gelen polis durumu ilgili bankaya bildirerek ATM çevresinde güvenlik önlemi aldılar. Banka görevlileri herhangi bir hırsızlık olayı yaşanmadan anahtarları aldıkları için mutlu olduklarını söylediler. Durumu fark ederek polise haber veren Murat Taşkaya ilk olarak bankayı aradığını fakat cevap verilmeyince polisi aradığını ve insanlık görevini yerine getirdiğini ifade etti.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir