Bakan Yardımcısı Yerlikaya’dan milli sporculara atama müjdesi

Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Hamza Yerlikaya memleketi Sivas’ta yaptığı konuşmada mili sporculara atama müjdesi verdi.

Bakan Yardımcısı Yerlikaya’dan milli sporculara atama müjdesi
15.03.2019
44
A+
A-

Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Hamza Yerlikaya memleketi Sivas’ta katıldığı programda yaptığı konuşmasında mili sporculara atama müjdesi vererek, “Aramızda milli sporcularımız var. Heyecanla bekliyorlar. Milli sporcularımıza diyorum ki sabredin. Önümüzdeki alımda inşallah göreceksiniz” dedi.

Ziyaretlerde ve temaslarda bulunmak üzere memleketi Sivas’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Hamza Yerlikaya Sivas Valisi Salih Ayhan’ı ziyaret etti. Valilik şeref defterini de imzalayan Yerlikaya’ya, Vali Ayhan Sivas Kongresi’nin 100. yılı sebebiyle hazırlatılan pulu hediye etti. Hamza Yerlikaya valilik ziyaretinden sonra 4 Eylül Spor Salonu’nda düzenlenen programda sporcular ile bir araya geldi. Spor salonunda hazırlanan program halk oyunları gösterisiyle başladı. Programda konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Yardımcısı Hamza Yerlikaya milli sporculara atama müjdesi verdi.

Yerlikaya, “Sivas’a bakanlık olarak yapmış olduğumuz ve yapacağımız yatırımları konuşmaya geldik. Aramızda milli sporcularımız var. Heyecanla bekliyorlar. Milli sporcularımıza diyorum ki sabredin. Önümüzdeki alımda inşallah göreceksiniz. Her birlikte Türk sporunu Cumhurbaşkanımızın tarif ettiği 2023, 2051 ve 2071 vizyonuna her birlikte aynı doğruda yürüyerek bu vizyona çıkartacağız, yukarıya taşıyacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.