• DOLAR
  5,7825
  %-0,74
 • EURO
  6,4467
  %-0,64
 • ALTIN
  276,90
  %-0,91
 • BIST
  98.399
  %3,69
Bahşiş uğruna canlarını hiçe sayıyorlar

Bahşiş uğruna canlarını hiçe sayıyorlar

Bahşiş almak için canlarını tehlikeye atan çocuklar; yürekleri ağızlara getirdi. Sivas Alibaba Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesinin üzerinden bulunan yoldan geçen gelin arabasının önünü bahşiş almak amacıyla kesen 5 çocuk; canlarını tehlikeye attı.

Bahşiş Uğruna Canlarını Hiçe Sayıyorlar

Hareket halinde bulunan gelin arabasının önünü keserek; bahşiş almak isteyen 5 çocuk Sivas’ta yüreklerin ağızlara gelmesine sebep oldu. Yaşanılanları saniye saniye cep telefonlarına kaydedenler sayesinde çocukların bu tehlikeli davranışları Sivas’ta gündem oldu.

Akan trafiğinin içerisinde hayatlarını hiçe sayarak bahşiş almak için çaba gösteren çocuklar trafik güvenliğini de alt üst etti. Üstelik 5 çocuk bütün uğraşlarına rağmen bahşiş almayı da başaramadı.
Hafta sonları geldiğinde gelin veya sünnet arabalarının önünü kesmek amacıyla Mehmet Akif Ersoy Caddesi önüne gelen çocuklardan çevre esnafı da dert yanıyor.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir