Sivas Haberler

Avcı domuzdan kaçarken domuz da avcıdan kaçtı

Güvenlik kamerasına avcının domuzdan, domuzun ise avcıdan korkup kaçmaya çalıştığı anlar yansıdı.

Avcı domuzdan kaçarken domuz da avcıdan kaçtı
191 Okundu
09 Nisan 2019 - 13:18

Güvenlik kamerasına avcının domuzdan, domuzun ise avcıdan korkup kaçmaya çalıştığı anlar yansıdı.

Sivas’ta güvenlik kamerasıyla kaydedilen bu ilginç görüntüde, Kızılırmak kenarında balık avlayan bir avcı önce kendine yaklaşan domuzu fark etmedi. Domuz da su kenarındaki avcıyı fark etmeden çalılıklara doğru ilerleyip bir anda avcı ile karşı karşılaştı. Bir anda domuzu karşısında gören avcı kaçmaya başlarken aynı şekilde domuzun da avcıdan korkarak hızla ters istikamette kaçması komik görüntülerin ortaya çıkmasına sebep oldu.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store