• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
ATM DOLANDIRICILARI GÜRÜN’DE YAKALANDI

ATM DOLANDIRICILARI GÜRÜN’DE YAKALANDI

Malatya’da bankamatiklere yerleştirdikleri kart kopyalama cihazı ile dolandırıcılık yaptıkları belirlenen iki şüpheli kişi Sivas’ın Gürün ilçesinde güvenlik güçleri tarafından yakalandı.

Malatya’da hazırladıkları kart kopyalama cihazlarını ATM’lere yerleştirerek bu yolla dolandırıcılık yapan iki şüpheli Polis ve Jandarma işbirliği ile Sivas’ın Gürün ilçesinde yalandı.

Elde edilen bilgiye göre Gürün ilçesi merkezinde polisin durumlarından şüphelenerek durdurmak istediği araçta bulunan iki kişi polisin tüm ikazına rağmen durmayıp kaçtı. Yaşanan kovalamacanın ardından kaçaklar Yazyurdu Jandarma karakolu yakınında yakalandı.

Kaçarken yakalanan iki şüphelinin suç dosyasının çok kabarık olduğu anlaşıldı. Yakalanan şüpheliler F.K(31) ve O.E.(29)’nin Malatya’da ATM cihazlarına kart kopyalama cihazı yerleştirdikleri ve bu yolla dolandırıcılık yaptıkları ortaya çıktı. Şüphelilerin aracında yapılan aramada bu iş için kullandıkları suç aletlerine ve aparatlarına el konuldu. Olayla ilgili incelemelerin sürdüğü açıklandı.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir