• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Askerlik fotoğrafları Serdar Ortaç’ı duygulandırdı

Askerlik fotoğrafları Serdar Ortaç’ı duygulandırdı

100. Yıl etkinliklerinde düzenlenen Gardaşlık Festival’inde konser vermek üzere Sivas’a gelen Serdar Ortaç’a Sivas’ta yaptığı askerlik sırasında çektirdiği fotoğraflarından hazırlanan bir sürpriz yapıldı.

ASKERLİK FOTOĞRAFLARI SERDAR ORTAÇ’I DUYGULANDIRDI

Sivas Kongresinin 100.yılı etkinlikleri kapsamında şehirde yapılan Gardaşlık Festivali’nin bitimini Serdar Ortaç verdiği konserle yaptı. Kongre Müzesi bahçesinde düzenlenen konserde Sivaslıları coşturan Serdar Ortaç’a bir de sürpriz yapıldı. Konsere Sivas Valisi Salih Ayhan, Sivas Belediye Başkan’ı Hilmi Bilgin ve çok sayıda Sivaslı katıldı. Halkın eğlendiği bu konserin sonunda askerliğini Sivas’ta yapmış olan Serdar Ortaç’a askerlik fotoğrafları hediye olarak verildi. Fotoğrafları alan Serdar Ortaç duygulu dakikalar geçirdi.

VİDEO :

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir