Sivas Haberler

Aracında radar dedektörü kullanan kişi yakalandı

Sivas’ta aracında radar cihazlarını ikaz eden radar dedektörü kullanan kişi polis ekipleri tarafından yakalandı.

Aracında radar dedektörü kullanan kişi yakalandı
177 Okundu
28 Mart 2019 - 18:10

Sivas’ta aracında radar cihazlarını ikaz eden radar dedektörü kullanan kişi polis ekipleri tarafından yakalandı.

Yozgat- Sivas karayolunun 45’inci kilometresinde Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği’nin sorumluluk güzergahı üzerinde radarlı hız denetimi yapan polis ekipleri bu kontrolleri sırasında şüphelenilen İstanbul plakalı bir aracı durdurdu. Araçta yapılan aramada ekip radar cihazını ikaz eden radar dedektörü tespit edildi. Araç sürücüsü hakkında 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununun 51/5B maddesinden yasal işlem başlatıldı. Radar dedektörüne ise el konularak adli birimlere teslim edildi.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store