• DOLAR
  5,7760
  %-0,23
 • EURO
  6,4611
  %0,18
 • ALTIN
  272,72
  %-0,32
 • BIST
  7,7985
  %2,16
Annenin bıraktığı not herkesi etkiledi

Annenin bıraktığı not herkesi etkiledi

Sivas’ta bir anne Şeyh Şamil 1 No’lu Aile Sağlığı Merkezi’nde bebeğini emzirdiği sıra şekeri düştüğü için bulunduğu yerde ebelere ait olan bisküvilerden alıp yedikten sonra onlara bir not bıraktı.

Annenin Bıraktığı Not Herkesi Etkiledi

Sivas merkezde bir anne kan şekerinin düşmesi sebebiyle aile sağlığı merkezindeki ebelere ait bisküviyi yedikten sonra onlara haklarını helal etmesi için not bıraktı. Bebeğine aşı yaptırmak için gelen anne bebeğini emzirmek için personele ait odayı kullandı. Odada kan şekeri düşünce ebelere ait bisküviden alıp yedikten sonra odada kimse olmadığı için masaya not bırakarak ebelerin haklarını helal etmesini istedi. Ebeler bu notu alınca mutlu oldular ve haklarını helal ettiklerini söylediler.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir