Sivas Haberler

Anneler ve çocukları kıyasıya yarışacak

Sivas Kongresinin 100. yılı etkinlikleri kapsamında Anneler Gününe özel olarak Sivas Valiliği tarafından“Annem ile Sahnedeyim” yarışması düzenlenecek.

Anneler ve çocukları kıyasıya yarışacak
138 Okundu
29 Mart 2019 - 18:32

Sivas Kongresinin 100. yılı etkinlikleri kapsamında Anneler Gününe özel olarak Sivas Valiliği tarafından“Annem ile Sahnedeyim” yarışması düzenlenecek.

Sivas Valiliği tarafından düzenlenen programa anneler ile çocuklarının aynı sahnede birlikte şarkı söyleyeceği “Annem ile Sahnedeyim” yarışmaya 8-12 yaş aralığındaki çocuklar ve onların anneleri başvurabilecek.

Yarışmaya katılmak isteyen anne ve çocuklar Sivas Valiliğinin web sitesinden ve sosyal medya hesaplarından program başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilecek. Başvuruda bulunan anneler ve çocukları arasında, müzik eğitmenleri tarafından bir ön eleme yapılacak. Ön elemeyi geçip yarışmaya katılmaya hak kazanan aileler 5 Mayıs 2019 tarihinde sahneye çıkıp şarkılarını söyleyecekler. Jüri tarafından değerlendirilecek olan yarışmacılardan dereceye girenlere ise çeşitli ödüller verilecek.

Yapılacak olan program hakkında konuşan Sivas Valisi Salih Ayhan, amaçlarının 100. yıl etkinliklerinde 7’den 70’e toplumun tüm bireylerine hitap edecek sosyal, kültürel ve sanatsal çalışmalar ortaya koymak olduğunu belirtti.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store