• DOLAR
  5,9193
  %0,02
 • EURO
  6,5675
  %-0,03
 • ALTIN
  297,44
  %-0,06
 • BIST
  7,6995
  %0,00
Sivas’ta anne sesi çıkaran oğlak ilgi odağı oldu

Sivas’ta anne sesi çıkaran oğlak ilgi odağı oldu

Kısa bir süre önce Sivas’ta dünyaya gözlerini açan oğlak çıkardığı anne kelimesine benzer sesle büyük ilgi gördü.

Küçükbaş hayvancılığı yaparak ekmeğini kazanan Serkan Çakar, oğlağının videosunu çekerek sosyal medya hesabında paylaşınca herkes tarafından beğenildi. Videoda oğlağın doğum anında çıkardığı sesle adeta bir bebek gibi anne dediği görülüyor.

Oğlağın sahibi Serkan Çakar yaptığı açıklamada 2 adet oğlağın aynı anda doğduğunu, bunlardan ilki doğduktan sonra ikincisinin doğumu esnasında kamerayı çalıştırdığını ve bu anları canlı olarak yakalayabildiğini söyledi. Kolay bir doğum olduğu için kayıt yapmak istediğini belirten Serkan Çakar oğlağın çıkardığı anne sesine kendisinin de şaşırdığını ve bu videoyu sosyal medyada paylaşmaya karar verdiğini söyledi. Sosyal medyada çok sayıda beğeni ve yorum alan oğlak Sivas’ta da ilgi odağı oldu.

VİDEO :

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir