• DOLAR
  5,9185
  %0,51
 • EURO
  6,5614
  %0,46
 • ALTIN
  296,82
  %0,69
 • BIST
  7,6904
  %0,35
Amerika’da yaşanan felaketler 7 can aldı

Amerika’da yaşanan felaketler 7 can aldı

Her sene büyük fırtına ve kasırgalarla boğuşan Amerika’da yine benzer manzaralar yaşandı. Felaketlerde 7 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı.

Ülkenin güney doğu bölgesinde yer alan Dallas, Louisiana ve Alabama şehirlerinde meydana gelen fırtına ve kasırga, burada yaşayan toplam 7 kişinin hayatını kaybetmesine neden oldu. Fırtınanın etkisiyle yıkılan evlerin altında kalan kişilerin cansız bedenini bölgeye gelen ekipler güçlükle çıkardı.

Yaşanan can kayıplarının yanında bölgede birçok evin de hasar gördüğü ve kullanılamaz hale geldiği de açıklandı. Bazı bölgedeler de ise dükkanların çatıları uçtu, yola düşen bazı parçalar trafiği elverişsiz hale getirdi. Kurtarma ekipleri tarafından meydana gelen yıkıntılardaki arama çalışmalarının sürdüğü öğrenildi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir