• DOLAR
  5,8951
  %-0,37
 • EURO
  6,5318
  %0,02
 • ALTIN
  282,42
  %0,24
 • BIST
  94.137
  %-1,18
Alperen Ocakları Çanakkale şehitleri için lokma dağıttı

Alperen Ocakları Çanakkale şehitleri için lokma dağıttı

Sivas’ta Alperen Ocakları tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü sebebiyle Cumhuriyet Meydanı’nda lokma dağıtıldı.

Alperen Ocakları Sivas İl Başkanlığı tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü sebebiyle bir anma programı hazırlandı. Alperen Ocakları Sivas İl Başkanlığı’nın Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlediği program kapsamında ilk olarak Çanakkale Savaşı’na ait fotoğrafların yer aldığı bir sergi açıldı. Sergi açılışının ardından Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan vatandaşlara lokma dağıtıldı.

Alperen Ocakları Sivas İl Başkanı Şehrettin Çatalcam Çanakkale’de şehit olanlara rahmet dileyerek,”Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla vatandaşlara lokma dağıtmak istedik. Aziz şehitlerimizin ruhu şad olsun. Çanakkale Deniz Zaferi’mizin 104’üncü yılı kutlu olsun.” dedi.

Yorumlara Kapalıdır

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir