• DOLAR
  5,9127
  %0,42
 • EURO
  6,5563
  %0,38
 • ALTIN
  296,65
  %0,63
 • BIST
  7,6863
  %0,30
Alişan hayranlarını sahte Alişan konusunda uyardı

Alişan hayranlarını sahte Alişan konusunda uyardı

En popüler sosyal medya uygulamalarından Facebook’ta bir hayranının Alişan ismiyle hesap oluşturarak hayranlarını kandırmaya çalışmasına Alişan sert tepki gösterdi.

Ruh dengesi bozuk bir hayranının sahte profil oluşturduğunu ve kendisini gerçekten Alişan gibi sandığını söyleyen Alişan, hayranlarını bu kişinin attığı mesajlara itibar etmemesi konusunda uyardı. Bir hayranını kandırarak suistimal etmemesi için kişi hakkında suç duyurusunda bulunduğunu da ifade eden Alişan, hayranlarının kendisine sadece Instagram ve Twitter üzerinden ulaşmalarını istedi.

Bugüne kadar Facebook sitesinde hiçbir zaman bir hesap açmadığını da ifade eden Alişan olası bir dolandırıcılığa karşı takipçilerini uyararak, Facebook üzerinden Alişan ismiyle gelecek mesajlara itibar etmemelerini istedi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir