• DOLAR
  5,9354
  %0,29
 • EURO
  6,5822
  %0,19
 • ALTIN
  297,37
  %-0,09
 • BIST
  7,7449
  %0,59
Aliağa Gençlik Merkezindeki filmler bu haftada dikkat çekiyor

Aliağa Gençlik Merkezindeki filmler bu haftada dikkat çekiyor

İzmir’deki Aliağa Gençlik Merkezinde, en seçkin ve son yapım filmler sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor.

Aliağa Belediyesi tarafından projelendirilerek vatandaşların hizmetine sunulan Aliağa Gençlik Merkezi, üç ayrı modern salonu ile sinema tutkunlarına ev sahipliği yapıyor. Her hafta birbirinden eğlenceli sinema filmleri ise beyaz perdeye yansıtılıyor. Büyükler için yerli ve yabancı filmlerin yanı sıra çocuklar için de animasyon sinema filmleri gösterime sunuluyor.

Bu kapsamda; Geniş Aile Komşu Kızı, Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw, Luis ve Uzaylı Dostları ve Aslan Kral isimli filmler bir hafta süresince izleyici ile buluşacak. Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Türkçe dublaj ve alt yazı seçeneği ile Luis ve Uzaylı Dostları isimli animasyon sinema filmi ise 3D seçeneği ile ekrana gelecek.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir