• DOLAR
  5,8914
  %0,59
 • EURO
  6,5392
  %0,15
 • ALTIN
  295,03
  %0,83
 • BIST
  7,6755
  %0,14
Aktepe yeniden başkanlığa seçildi

Aktepe yeniden başkanlığa seçildi

İlk olarak 2016 yılında faaliyete geçen ve ilk defa olağan genel kurul toplantısı gerçekleştiren Gürün Muhtarlar Derneğinde Başkan Hüseyin Aktepe yeniden seçilerek güven tazeledi.

Gürün Muhtarlar Derneğine üye olan 69 kişiden 58’i toplantıda hazır bulundu. İlçede yer alan muhtarların tek çatı altında toplanmasıyla kurulan bu dernekte 3 yılın üzerine yapılan toplantıda şu anda Konakpınar Köyünün muhtarlık görevini üstlenen Hüseyin Aktepe’nin çalışmalarından memnun kalındığı görüldü. Yapılan tazeleme seçiminde üyeler Aktepe’ye görevi yeniden layık gördüğünü belirtti.

Gürün ilçesinin Belediye Başkanı Nami Çiftçi de bu önemli toplantıda hazır bulundu. Toplantı içerisinde kendisine de söz verilen Başkan Nami Çiftçi farklı köylerin muhtarlarının bu dernek sayesinde daha koordineli bir şekilde çalıştığına şahit olduğunu söyleyerek muhtarların her türlü sıkıntılarına çare bulmak için Gürün Belediyesinin yanlarında olduğunu ifade etti.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir