Sivas Haberler

Akşam Saatlerinde Etkili Gök Gürültüsü ve Dolu Yağışı

İmranlı’da akşam saatlerine doğru etkili olan gök gürültüsü ve dolu yağışı, güneşli geçen gündüzün ardından ilçe halkı için sürpriz yaşandı.

Akşam Saatlerinde Etkili Gök Gürültüsü ve Dolu Yağışı
260 Okundu
02 Mayıs 2019 - 21:13

İmranlı’da akşam saatlerine doğru gök gürültüsü ve çakan şimşeklerle beraber yağan dolu, ilçe merkezini biranda beyaza çevirdi. Gün içinde güneşli hava etkili olur iken akşam yağan dolu ilçe halkı için sürpriz gibiydi. Hazırlıksız yakalananlar iş yerlerinde mahsur kalıp, yağmurun durmasını beklediler.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store