Sivas Haberler

Ak Parti’den 3 Valiz ile YSK’ya İTİRAZ Başvurusu

AK Parti İstanbul seçimlerinin yenilenmesi için olağanüstü itiraz dilekçesini YSK’ya 3 valiz dolusu belge ile sunuyor.

Ak Parti’den 3 Valiz ile YSK’ya İTİRAZ Başvurusu
104 Okundu
16 Nisan 2019 - 16:23

AK Parti’de Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali ihsan Yavuz, olağanüstü itiraz dilekçesini sunmak üzere Yüksek Seçim Kurulu’na geldi. AK Parti, İstanbul seçimlerinin iptali ve yeniden yapılmasını talep etmesi bekleniyor.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz ve yanında bulunan heyetin YSK’ya 3 valiz belge ile gelmesi dikkat çekti.

Ali İhsan Yavuz, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Birazdan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin İPTALİ ve YENİLENMESİ talepli Olağanüstü İtirazımızı Yüksek Seçim Kuruluna sunmuş olacağız inşallah” demişti.

Cenk Akarsu

İletişim: cenkakarsu@sivashaberler.com
Sivas Haberler Editörü aynı zamanda yazarlık yapmaktadır.
Cenk Akarsu

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store