• DOLAR
  5,9061
  %0,30
 • EURO
  6,5495
  %0,27
 • ALTIN
  296,25
  %0,50
 • BIST
  7,6701
  %0,09
AK Parti eski İl Başkanlarını toplantıya çağırdı

AK Parti eski İl Başkanlarını toplantıya çağırdı

AK Parti’de önümüzdeki yıl yapılacak olan kongrelerden önce bugüne kadar AK Parti adına hizmetleri bulunan İl Başkanları partide toplantıya davet edildi.

AK Parti’nin davetine icabet eden eski İl Başkanları partinin geleceği ve günler konulara dair fikirlerini beyan etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla Ekim ayında da toplanan eski İl Başkanlarının en çok üzerinde durdukları konu ülkenin kötüye giden ekonomisi ve adalete güven duygusunun zedelenmesi olmuştu. Bu toplantıda ise gündem bambaşkaydı.

AK Parti’nin kendisine hizmet eden isimleri dışlamadan kazanmaya çalışması gerektiğini ifade eden eski İl Başkanları geçmişteki gibi kolay bir şekilde yüksek oy alma devrinin kapandığını hatırlattı. Toplantıda AK Parti ile menfaatinden dolayı birlikteliğini sürdürenlerin de partiden ayıklanması gerektiği ifade edildi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir