• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
Adliye Lojmanları önünde hareketli dakikalar

Adliye Lojmanları önünde hareketli dakikalar

Sivas’ın en yoğun olarak kullanılan caddelerinden biri olan Mevlana Caddesi üzerinde bulunan Adliye lojmanlarının önünde bulunan elektrik panosunun dibinde bir paket görüldü. Bu paketi fark eden vatandaşlar durumu polise bildirdiler.

ADLİYE LOJMANLARI ÖNÜNDE HAREKETLİ DAKİKALAR

Olay yerine gelen polis tarafından şüpheli görülen paket fünye ile patlatıldı. Patlatılan paket boş çıktı. Polis tarafından olay yerinde bulunan vatandaşlar uzaklaştırılmaya çalışılsa da vatandaşlar paketin uzmanlar tarafından patlatılma anını kameraları ile görüntülemeye çalıştılar.  Şüpheli paketin patlatılması ve içinin boş çıkması çevre sakinlerinin rahat bir nefes almalarını sağladı.

 

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir