• DOLAR
  5,9157
  %-0,19
 • EURO
  6,5224
  %-0,26
 • ALTIN
  284,27
  %-0,09
 • BIST
  95.183
  %1,28
Acemi kasapların favorisi çelik eldiven

Acemi kasapların favorisi çelik eldiven

Çelik eldiven sayesinde acemi kasapların ellerinin kesilmesinin önüne geçilecek. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca kasaplara özel hazırlanan risk kontrolüne ait listede yer alması zorunlu olan çelik eldivenin; Kurban Bayramı sırasındaki acemi kasap kazalarının önüne geçeceği bildirildi.

Çelik eldivenin bıçak, satır ile balta gibi kesici aletlere karşı korunaklı olduğu ve bu aletlerden gelecek darbelere karşı güvenli olduğu bildirildi.

Acemi Kasapların Favorisi Çelik Eldiven

Sivas’ta hurdacılık yapmakta olan 58 yaşındaki Recep Şimşek çelik eldiveni hemen herkesin kullanmasının öneminden bahsederek; çelik eldivenin kesilmelere karşı önlem almak isteyenlere birebir olduğunu belirtti.

Recep Şimşek; Kurban Bayramı’nın yaklaştığını belirterek, Avrupa kalite standartlarına uygun bir şekilde üretilmiş olan çelik eldivenlerin, darbe ve kesilmelere karşı etkili bir ekipman olduğunu belirtiyor.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir