• DOLAR
  5,7449
  %-0,08
 • EURO
  6,3531
  %0,19
 • ALTIN
  270,97
  %-0,34
 • BIST
  105.380
  %1,54
Abdullah Gül bu soruya cevap vermedi

Abdullah Gül bu soruya cevap vermedi

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, kendi adını taşıyan Abdullah Gül Üniversitesi’nin mezuniyet törenine katılmak için Kayseri’ye geldi. GüL’ü Erkilet Havaalanı’nda Kayseri valisi Şehmus Günaydın, AGÜ Rektörü Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu ve protokol üyeleri karşıladı.

ABDULLAH GÜL BU SORUYA CEVAP VERMEDİ

Havaalanından üniversiteye geçişi sırasında basın mensuplarının sorduğu soruya bu ziyaretinin tamamen eğitim amaçlı olduğunu ve başka amacının olmadığını söyleyerek cevapsız bıraktı. Yeni parti ile ilgili olarak sorulan soruyu cevapsız bırakan Abdullah Gül söyleyeceklerim bu kadar diyerek cevapsız bırakıp aracına geçerek üniversite kampüsüne doğru yola çıktı.

VİDEO :

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir