Sivas Haberler

8 Yavrusu olan köpek silahla vuruldu

Sivas’ta hayvan katliamı gerçekleşti. Koyulhisar ilçesinde meydana gelen olayda 8 adet yavrusu olan köpek silahla vuruldu ve öldü.

8 Yavrusu olan köpek silahla vuruldu
77 Okundu
22 Şubat 2019 - 18:11

Sivas’ta hayvan katliamı gerçekleşti. Koyulhisar ilçesinde meydana gelen olayda 8 adet yavrusu olan köpek silahla vuruldu ve öldü. Kaan Demirci adlı vatandaş kendine ait dişi köpeğini yerde yatarken buldu. Köpeğine bakan Demirci vurulduğunu anladı.

Yeni doğan 8 yavrusu olmasına rağmen vurduğundan şüphelendiği komşusu CY. Hakkında suç duyurusunda bulundu. HAYTAP derneği ise yavru köpeklerin yaşamına devam etmesi için mama desteği sağladı.

Türkiye'nin Sivas iline ait günlük yaşanan son dakika gelişmelerini Sivashaberler.com sitesinden takip edebilirsiniz. Sivas Haberler sitesindeki içerikler izinsiz kullanılamaz, kullanıldığı taktirde kullanılan yazının linkinin paylaşılması zorunludur. Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır, kaynak gösterilmeden izinsiz yazılarımız yayınlanamaz. Sivashaberler.com güncel yaşam haberleriyle birlikte Sivas şehrinde yaşanan tüm gelişmeleri sunmakta ve hızlıca haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Bize Ulaşın :

Telefon : (0346) 221 00 00

WhatsApp : +54 9 375 166-6918

E-posta : sivashaberlercom@gmail.com

Adres : Sularbaşı Mh, Atatürk Cd. Cumhuriyet Meydanı No:6, 58069 Merkez/Sivas

Sivashaberler.com Türkiye'nin Sivas iline ait yerel haber sitesidir, tarafsız ve doğru habercilik anlayışıyla Sivas Haberleri hizmeti vermektedir. İHA Abonesidir.

Google Play Apple Store