• DOLAR
  5,7971
  %-0,49
 • EURO
  6,4953
  %0,11
 • ALTIN
  277,84
  %-0,57
 • BIST
  98.415
  %3,71
78 Bin Liralık Kırtasiye yardımı yapıldı

78 Bin Liralık Kırtasiye yardımı yapıldı

Sivas Belediyesi’nin desteği ile çalışmalarda bulunan Hayat Ağacı Derneği, maddi durumu iyi olmayan 1555 öğrenciye toplamda 78 bin liralık kırtasiye yardımı yaptı.

Sivas Belediyesi ve Hayat Ağacı Derneği’nin birlikte yürüttükleri çalışmalarda ihtiyaç sahiplerine ekmek, gıda, giyim, yemek ve kömür gibi yardımlar veriliyor. Okulların açıldığı dönemlerde de ihtiyaç sahibi ailelere her eğitim-öğretim döneminde kırtasiye malzemesi desteği sağlanıyor.

Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Duman, okulların açılması ile birlikte yeni döneme hazırlık yapan 1555 öğrenciye hayırsever kişilerin bağışladıkları 78 bin TL ile kırtasiye yardımı sağlandığını söyledi. Hayat Ağacı Derneği’ne kayıtlı olan ailelere kırtasiye yardımının yapılması için belli bir tarih verildiğini ve ailelerin o tarihte belirtilen alışveriş merkezine gelip kendileri için belirlenen limitte kırtasiye alışverişi yaptıkları belirtildi.

Etiketler:
manşet

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir