• DOLAR
  5,9250
  %0,14
 • EURO
  6,5401
  %0,15
 • ALTIN
  282,84
  %0,39
 • BIST
  95.258
  %1,36
7 Aralık Üniversitesi ile Porto Üniversitesi arasında Erasmus işbirliği

7 Aralık Üniversitesi ile Porto Üniversitesi arasında Erasmus işbirliği

Kilis 7 Aralık Üniversitesi ile Porto Üniversitesi arasında karşılıklı öğrenci ve öğretim elemanı hareketliliğine imkan veren Erasmus+ anlaşması yapıldı.

Avrupa’nın en köklü üniversitelerinden biri olan Porto Üniversitesi arasında karşılıklı öğrenci ve öğretim elemanı hareketliliğine imkan veren Erasmus+ anlaşması yapıldı. Kuruluşu 1762’ye dayanan Porto Üniversitesi, Avrupa’nın en saygın üniversiteleri arasında yer alıyor. Anlaşma çerçevesinde Kilis 7 Aralık Üniversitesi Ziraat Mühendisliği ve Sağlık Bilimleri bölümlerinin öğrencileri, Erasmus+ Değişim Programı ile öğrenimlerinin bir yılını Porto Üniversitesinde devam ettirecek.

7 Aralık Üniversitesinin halihazırda Erasmus+ kapsamında 18 Avrupa ülkesinin 67 farklı üniversitesi ile ikili anlaşması olduğu bildirildi.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir