• DOLAR
  5,9248
  %-0,04
 • EURO
  6,5422
  %0,04
 • ALTIN
  284,66
  %0,04
 • BIST
  93.981
  %-5,10
3. Dalyan Kitap Günleri devam ediyor

3. Dalyan Kitap Günleri devam ediyor

Dalyan’da bu yıl 3’üncüsü düzenlenen “Dalyan Kitap Günleri” bölge halkının yanı sıra yerli ve yabancı tatilcilerin katılımıyla devam ediyor.

Cumhuriyet Meydanı’nda, etkinliğe katılan yayın evlerince açılan stantlar kitapseverler tarafından ilgiyle karşılandı. 38 yayın evi ve aralarında Şükrü Erbaş, Muzaffer Özdemir, Musa Dinç, İbrahim Özbay, Uğur Tuna ve Sinan Yağmur gibi isimlerin olduğu birçok yazarın katıldığı kitap günlerinde sergi, söyleşi, imza günleri ve dinletiler düzenlendi.

Fuarın organizasyonunu üstlenen kitap fuarı organizatörü Yılmaz Korkmaz, amaçlarının her koşulda okumaya teşvik etmek olduğunu ve 3 yıldır Dalyan’da gördükleri ilgiden memnun olduklarını söyledi.

Korkmaz; “38 yayın evinin yanı sıra sevilen yazar ve şairler Dalyan’da 9 günlük yazar okuyucu buluşmasına katılıyor. İlk kez 2017 yılında düzenlenen ve büyük ilgi gören Dalyan Kitap Günleri, son iki yıldır olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin en önemli yayın evlerine ev sahipliği yapıyor. Binlerce kitabın Dalyanlılarla ve tatilcilerle buluştuğu Kitap Günleri kapsamında düzenlenen imza günleri ve söyleşiler de etkinliğimize renk katıyor.” dedi.

Dalyan Kitap Günleri’nde, binlerce kitap ve ünlü yazarlar 11 Ağustos’a kadar kitapseverlerle buluşacak.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir