• DOLAR
  5,8951
  %-0,37
 • EURO
  6,5318
  %0,02
 • ALTIN
  282,42
  %0,24
 • BIST
  94.137
  %-1,18
2019 Survivor şampiyonu kim oldu?

2019 Survivor şampiyonu kim oldu?

Final öncesinde yapılan son bölümde Türk takımından ve Yunan takımından en az oy alan kişiler elendi. Türk takımından Emre en az oyu alıp elenirken Yunan takımından Nikos ve Afroditi az oy alarak elenmiş oldu.

2019 SURVİVOR ŞAMPİYONU KİM OLDU

2019 Survivor yarışmasında son bölümdeki SMS ile elenen yarışmacılardan sonra Türk takımından Yusuf ve Seda finalist olurken Yunan takımından da Dimitra, Dalaka finale kalmış oldu. Finale kalan yarışmacılar arasında yarışmacılar SMS oylamasına çıkarıldı. Yapılan oylamada Türk takımından Yusuf Seda’yı geride bırakıp finale giderken Yunan takımında da en fazla oyu alan Dalaka 2019 yılı Survivor yarışmasının şampiyonları oldular. 

 

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

SON HABERLER

Türkiye Anadolu bölgesinde bulunan Sivas şehrinin günlük yaşanan son dakika haberlerini hızlıca takip etme fırsatını Sivashaberler.com ile yakalayın. Sivas Haberler sitesinde yazılan tüm haberler editörler tarafından özgün hale getirilmektedir. İlçe haberleri ile birlikte nöbetçi eczane, konaklama bilgileri, gezi önerileri, tarihi kalıntılar olmak üzere her konuda bilgilendirmeler yer alıyor. Sivas haber hizmetinin yanı sıra, şehrin ihtiyaçlarını karşılayacak genel bilgilere kolay ulaşım sağlayın.

sivas haberler google play sivas haberler app store

sanalbasin üyesidir